Clicky

تولید

دپارتمان تولید شامل بخش های برش پلاسما، جوشکاری، گالوانیزاسیون گرم، رنگ آمیزی، مونتاژ و بسته بندی  است. 

جوشکاری

این بخش با جذب نیروهای متخصص دارای مدارک معتبر و با تجهیزات به روز توانسته است رکورد های تولید با کیفیت  مطابق با استانداردهای تعریف شده الزامی و تشویقی در صنعت تولید پایه چراغ های خیابانی، پارکی و مبلمان شهری را شکسته و رضایت و خواسته مشتریان را پاسخگو باشد.
این بخش تحت نظارت مشاوران عالی سازه وجوش بصورت دوره ای و کنترل کیفیت کالای ورودی،حین تولید و محصول نهایی قرار دارد.​​​​​​​

برخی از تجهیزات تولیدی این بخش به شرح ذیل می باشد:

1. دستگاه های نورد
2. دستگاه های برش پلاسماCNC،لیزر های دقیق
3. دستگاه های پرس بریک جهت تولید پایه های چند وجهی تا     ارتفاع 50 متر

گالوانیزاسیون یکی از اقتصادی ترین روش های محافظت فلزات در محیط های خوردنده است. طی این فرآیند که نوعی حفاظت گالوانیکی است، فلز پایه به منظور مقاومت در برابر خوردگی و زنگ زدگی به طور کامل با لایه ای از فلز روی (zn)  پوشانده می شود که برای این منظور می توان فولاد را در حمام مذاب روی غوطه کرد.

​​​​​​​پایه چراغ های فولادی با این روش گالوانیزه شده و برای استفاده در محیط های روباز و قرار گرفتن در در معرض آب و هوای مرطوب و در محیط خوردنده مانند دریا مناسب هستند.

گالوانیزاسیون

این بخش با بهره گیری از نیروی های متخصص با تجربه  و با تجهیزات پیشرفته نقش مهمی در طول عمر و زیبایی محصولات را ایفا می کند.

در این بخش آماده سازی سطح قبل از رنگ مطابق استاندارد های بین المللی ISO8501  با گرید  2/1SA2 ، شستشو با مواد اسیدی و قلیایی دقیق و با کیفیت  بصورت اسپری در خط کانوایر اتوماتیک انجام می شود .

خط رنگ پودری الکترواستاتیک اتوماتیک  به طول 80 متر با استفاده از دقیق ترین تجهیزات قادر به رنگ آمیزی هرنوع محصولی با شکل و اندازه های مختلف می باشد. رنگهای پودری این شرکت از معتبرترین و با کیفیت ترین برندها تهیه می شود.
​​​​​​​
خط رنگ مایع  قادر به رنگ آمیزی با کیفیت محصولات با رنگ های آستری زینک ریچ ،اپوکسی و  پلی اورتان دو و سه جزیی می باشد.
​​​​​​​
تمامی مراحل فوق تحت نظر مشاوران و کارشناسان کنترل کیفیت است که به صورت مداوم بازرسی و آزمایش های مختلف بر روی محصولات انجام می شود.

رنگ آمیزی

خط رنگ مایع  قادر به رنگ آمیزی با کیفیت محصولات با رنگ های آستری زینک ریچ ،اپوکسی و  پلی اورتان دو و سه جزیی می باشد.
​​​​​​​
تمامی مراحل فوق تحت نظر مشاوران و کارشناسان کنترل کیفیت است که به صورت مداوم بازرسی و آزمایش های مختلف بر روی محصولات انجام می شود.

رنگ آمیزی

این بخش با بهره گیری از نیروهای جوان و با تجربه همراه با آموزش های مستمر اقدام به مونتاژ انواع چراغ های خیابانی و پارکی با منابع نوری مختلف از جمله COB-CFL و LED SMD نموده است که هرکدام با منحنی پخش نورهای متفاوت و شرایط کاربری متخص به خود پاسخگوی نیازمندی های مشتریان می باشد.
​​​​​​​
استفاده از مواد اولیه مرغوب و با کیفیت (بدنه  چراغ ها از جنس آلمینیوم ،پیچ و مهره ها با آبکاری داکرومات و استیل،کانکتور های BJB، منابع روشنایی COB LED شرکت های Citizen و OSRAM  ،لنز ها با منحنی پخش نور مختلف و راندمان بالا، درایورهای  استاندارد با مشخصات الکتریکی بالا) با بهره گیری از استاندارد های بین المللی باعث تاایید محصولات و گرفتن مجوز های لازم جهت صادرات شده است.

مونتاژ و بسته بندی