درباره ما


شركت حسام صنعت شرق

با بیش از دو دهه سابقه در زمینه طراحی و توليد انواع چراغ و پايه چراغ پاركي و خياباني فعالیت نموده و با نگاه بلند مدت و اقدامات جسورانه توانسته است خود را به عنوان یکی از مدعیان این حوزه تبدیل نماید. رویکرد های نوآوری درمحصولات، پاسخگویی حداکثری نیازمندی های مشتریان، یادگیری سریع از تجربیات ذینفعان و انعطاف در برابر تغییرات به عنوان باور مدیران ارشد سازمان بوده که جهت جاری سازی این مهم، سند استراتژیک توسعه سازمانی تدوین و اجرایی شده است.

ایـن شرکت با داشتن واحد های مختلف شامل : تحقیـق وتوسعه ، طـراحی ، آزمایشگاههای مجهز کنتـرل فرایند رنـگ و تجهیزات الکتریکی ، قالب سازی، تزریق پلاستیک ، دایکاست ،فلزکاری ، جوشکاری ، شستشو شيميايي و سندبلاست ، خطوط پیشرفته رنگ پودر الکتروستاتیک و مایع پلی اورتان، مونتاژ، مهندسی فروش ، بازرگانی داخلی وخارجی و مدیران و پـرسنل مجـرب و بااستفاده از مواد اولیـه مرغوب، سرعت در تولید ، کنترل کیفیت مستمر، نـوآوری وطراحی مدل های جدید و متنوع مطابق با استانداردهای معتبر داخلی و اروپایی، سعی در توسعه کمی و کیفی محصولات خود داشته و رضایتمندی شما مشتری گرامی رابه عنوان محور اصلی اهـداف خود قرار داده است .


محصولات

این سازمان برای اولین بار در ایران موفق به تولید پایه چراغ های دکوراتیو تمام فولاد شده، که میتوان از مزایای تولید این محصولات به قابلیت گالوانیزه شدن جهت استفاده در مناطق مرطوب، رنگ آمیزی با کیفیت بالا، عدم تخریب و سرقت، مقاوم در برابر ضربه نسبت به قطعات ریخته گری از جنس چدن و آلومینیوم اشاره کرد.

در حال حاضرمحصولات این سازمان در اکثر شهرها و کلان شهرهای ایران شناخته شده است و برنامه ریزی توسعه صادرات در دستور کار قرار گرفته است. تمامی محصولات این شرکت با توجه به کیفیت تضمینی بالا، دارای ۲۴ ماه ضمانت و ۱۰ سال خدمات پس از فروش می باشند.کارشناسان فنی و فروش سازمان همیشه آماده ارائه بهترین پیشنهادات در محل پروژه ها در تمام نقاط کشور می باشند.


چشم انداز شرکت

این شرکت در خصوص تولید و اشتغال با افتخاراعلام می کند که توانسته است ، در راستای بیانات مقام معظم رهبری مبنی بر رویکردهای اقتصاد مقاومتی ( درونزایی، برون نگری، دانش بنیانی، عدالت محوری و مردمی ) گام برداشته و با امید به تدبیر دولت محترم، مقتدرانه در جهت اعتلای نام کشورعزیزمان ایران تلاش نموده و سهمی هر چند کوچک در آبادانی شهرهای ایران عزیزمان داشته باشد. شرکت حسام صنعت شرق با درک این واقعیت که روش­های نوین مدیریت، نیاز امروزی صنایع کشور است و اجرای سیستم مدیریت کیفیت و بهبود مستمر برای تطبیق با پیشرفته ترین دستاوردهای علمی- فنی اهمیت بسیار دارد، از سیستم ISO 9001-2008 به عنوان ابزار و الگو استفاده کرده و در همه فعالیت های خویش همواره منطبق بر استاندارد فوق عمل می­کند.


20

سال سابقه فعالیت


5

نمایندگی در خارج از کشور


3000

پروژه اجرایی


11

گواهینامه بین المللیارتباط با ما

در محیط های شهری

امنیت یعنی نور و نور یعنی صنایع روشنایی حسام صنعت شرق